Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#941 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 13:34

Co máš za telefon? Mě se mapa načítá také pomaleji, ale je to v řádech vteřin. A keší tam mám nahráno o poznání více. Mám Xperia Ray
  • 0

#942 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 13:44

LudekV napsal/a:
Na čem to pouštíš? Já mám v databázi přes 43000 keší a při oddálení mapy mi to načte 2000 keší za 3 sekundy. Nemáš nastavený nějaký náročný filtr, třeba podle tagů?


Tak ja mam HTC Wilfire S a pri filtru podle jmena mi to prekesluje vic nez minutu (v databazi cca 30 000 kesi). Rychost je duvod, proc se jinak tuto primovou aplikaci snazim pouzivat minimalne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#943 nanuqcz

nanuqcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 13:44

No, je pravda, že puntíky označující kešky se mi taky načtou rychle (cca do 5 sekund). Ale ta mapa za tím se pak opravdu načítá věčnost. A někdy to právě při vykreslování mapy spadne - bez nějaké chyby, jen se prostě zase zobrazí hlavní menu. Mám jen obyčejný Huawei Ideos X1. Možná, že to tedy tím množstvím kešek není. Ale když jsem předtím zkoušel c:geo, kde jsem tehdy importované kešky neměl žádné, tak mapa byla vykreslená téměř okamžitě. EDIT: Filtry nepoužívám žádné, tedy aspoň o tom nevím :-)
  • 0

#944 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 15:00

Asi by to chtělo pár MHz výkonu navíc.
  • 0

#945 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 15:01

No jo, to je slabej stroj, co ty mas, to se pak neni cemu divit, ze mu to prsote trva nebo to ani nezvladne ;)
  • 0

#946 nanuqcz

nanuqcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 15:18

Jak říkám, v c:geo bez kešek se mapa vykreslí téméř okamžitě i při velmi velkém oddálení.
  • 0

#947 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 19:25

Mel bych jednu prosbu. Dala by se do nejake pristi verze zabudovat moznost nastaveni vychoziho typu logu u trackovatelnych predmetu? Dvakrat se mi stalo ze jsem omylem TB grabnul ( vychozi volba) misto discoverovani. Ja vim ze je to moje blbost, mam si davat pozor, ale presto se ptam :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#948 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 9:30

Tak po aktualizaci HTC Desire X na Android 4.1.1 mi prestal fungovat synchronizacni plugin ve WIN XP --- teda on by mozna fungoval, ale HTC ci Droid usoudili, ze se telefon nebude pripojovat jako DISK ale hlasi se jako Zarizeni se dvema disky (interni uloziste + Karta SD). Karta SD se tvari jako disk GQ ci co no a zkratka tuhle cestu v pluginu nenastavim -- a kdyz uz se nekam dohrabu, tak to skonci na tom ze si mysli, ze adrake.ini tam neni a chce abych hledal dal. Nevi nekdo co s tim ???? Asi to doma zkusim na Win 7
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#949 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 9:40

nemusíš skúšať, nejde. Lutujem upgrade. Teraz to robím tak, že vyberiem karta, dám do NB, OS pridelí disku písmeno a fungujem. Ale nestojí to za nič. Niekde som čítal, že to ide cez FTP
  • 0

#950 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 9:52

Pokud vím, aDrakeSync podporuje jen "normální" způsoby připojení, tj. USM Mass Storage a FTP.
Pokud jde o FTP, používám ho běžně, když se mi nechce připojovat kabel, na kopírování velké databáze je pomalejší (záleží na rychlosti wifi), ale dá se to. Popis je (překvapivě) v dokumentaci

Další možnost je kopírovat databázi ručně, není to tak pracné a někteří této cestě dávají přednost.

PS: pokud s tím má někdo zkušenosti, jistě potěší ostatní, pokud je sepíše do wiki a:Drake
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#951 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 10:13

Do dalsi verze geogetu pridavam pro skripty novou funkci shCopyFile (ktera je jinak stejna jako dosavadni funkce CopyFile). Tato nova funkce kopiruje soubor pomoci shellu, tedy pomoci windowsiho Exploreru, a udajne by to tak melo fungovat i s tou MTP cestou. Takze kdyby to ten plugin zkusil nakopirovat timto, tak by to mohlo fungovat. Ale sam jsem to jeste nezkousel, ja mam massstorage. ;)
  • 0

#952 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 10:56

Ten aDrakeSync ještě někdo vyvíjí, nebo je to sirotek? K chybě, kterou jsem reportoval i s workaroundem zde o stránku dřív, se zřejmě zatím nikdo nevyjádřil (nebude to u Dobesch náhodou stejný problém?) :(
  • 0

#953 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:01

LudekV napsal/a:
Pokud vím, aDrakeSync podporuje jen "normální" způsoby připojení, tj. USM Mass Storage a FTP.
Pokud jde o FTP, používám ho běžně, když se mi nechce připojovat kabel, na kopírování velké databáze je pomalejší (záleží na rychlosti wifi), ale dá se to. Popis je (překvapivě) v dokumentaci

Další možnost je kopírovat databázi ručně, není to tak pracné a někteří této cestě dávají přednost.

PS: pokud s tím má někdo zkušenosti, jistě potěší ostatní, pokud je sepíše do wiki a:Drake


Jo ručni kopirovani databaze funguje - ono s tou novinkou ma problem vice softwaru - napr. starej ale free Salamander
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#954 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:30

Šubi (autor ADS) je na tom časově bídně, takže se rozvoji ADS moc věnovat nemůže. Já do toho taky nejdu, sotva stíhám rodinu a samotný a:Drake. Pokud se někdo chce zapojit, bude vítán.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#955 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 12:31

je tu treba ešte niečo nastaviť? nainštaloval som FTP server zadal priamu cestu do adresára a:drake vynechal som user a pass nepripojí sa potvorka. ako na to?
  • 0

#956 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 12:41

Podařilo se mi zprovoznit FTP, ale ještě se mi nepodařila synchronizace. aDrake.ini se stáhne. V aplikaci FTP server musíš mít jméno, heslo a port. Stejné pak doplníš do nastaveni aDrakeSync. Možná to nejsou povinné položky, ale funguje to.
  • 0

#957 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 13:07

som lama
Vložený obrázek
IP nastavene tak ako vypíše ftp server, heslo a pass zadané a nepripojí sa
  • 0

#958 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 13:11

Ještě změnit IP adresu na tu, co ukazuje FTPserver v horní liště. Já mám 10.0.0.33:1026 10.0.0.33 je IP a 1026 je čislo portu.
  • 0

#959 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 13:16

jj, mám nastavené tak ako to tm je. Ovšem nepripoji sa. ideš cez USB kábel?
  • 0

#960 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 13:32

Balin50 napsal/a:
jj, mám nastavené tak ako to tm je. Ovšem nepripoji sa.
ideš cez USB kábel?

pochybuju, že ti na USB kabelu chodí IP protokol, to musí být přes wifi!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama